مدارات القایی

مدارات القایی

حالت نمایش:
نمایش سریع

پروژه ساخت مدار اجاق القایی 180 وات

(0)
89,000تومان

پروژه ساخت مدار اجاق القایی 180 وات کاربردی و علمی که میتوان از این مدار اجاق القایی برای پخت و پز سرخ کردن ، بخارپز کردن ، تفت دادن و سایر عملیات پخت و پز با امکان افزایش سریع دما, راندمان حرارتی بالا, بدون شعله بدون گاز مضر, عدم تابش حرارتی به محیط اطراف, اندازه جمع و جور, ایمنی خوب و ظاهر زیبا, و غیره... می تواند اکثر کارهای آشپزی خانواده را انج..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار اجاق القایی 500 وات

(0)
79,000تومان

پروژه ساخت مدار اجاق القایی 500 وات یک مدار پر کاربرد و علمی که میتوان از این مدار برای گرم کردن سریع غذا استفاده نمود. مزیت اصلی مدار اجاق القایی 500 وات امکان افزایش سریع دما ، راندمان حرارتی بالا ،   بدون شعله بدون گاز مضر ، عدم تابش حرارتی به محیط اطراف ، اندازه جمع و جور ، ایمنی بالا و  ... می تواند اکثر کارهای آشپزی ه..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار کوره القایی 300 وات ZVS

(0)
79,000تومان

پروژه ساخت مدار کوره القایی 300 وات ZVS یک مدار پر کاربرد برای ذوب فلزات گرانبها که در آن گرما توسط گرمایش القایی تأمین می‌گردد.مزیت اصلی کوره القایی فرایند ذوب تمیز، کم مصرف و کنترل دقیق متالورژی ماده مذاب در مقایسه با بیشتر روش‌های ذوب فلزات میباشد.امروزه بیشتر کارخانه‌های ریخته‌گری مدرن از این نوع کوره‌ها استفاده می‌کنند و کارخانه‌های ریخته..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار کوره القایی و اینورتر وایرلس

(0)
79,000تومان

پروژه ساخت مدار کوره القایی و اینورتر وایرلس  یک مدار پر کاربرد میباشد که شما میتوانید ولتاژ 24 ولت را به 220 ولت به صورت وایرلس استفاده کنید و هم میتوانید به صورت کوره القایی برای ذوب کردن فلزات از مدار استفاده کنید. مزیت اصلی این مدار کم حجم بودن  مدار و دو کاره بودن مدار میباشد.این اینورتر 100 وات بوده و گشیدن جریان بالای 100 وات ..

نمایش سریع

پروژه ساخت کوره القایی 3 کیلو وات

(0)
99,000تومان

پروژه ساخت مدار کوره القایی 3 کیلو وات یک مدار پر کاربرد برای ذوب فلزات گرانبها که در آن گرما توسط گرمایش القایی تأمین می‌گردد.مزیت اصلی کوره القایی فرایند ذوب تمیز، کم مصرف و کنترل دقیق متالورژی ماده مذاب در مقایسه با بیشتر روش‌های ذوب فلزات میباشد.امروزه بیشتر کارخانه‌های ریخته‌گری مدرن از این نوع کوره‌ها استفاده می‌کنند و کارخانه‌های ر..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)