قوانین و مقررات

امروزه ما با پیشرفت علم و فناوری شاهد پیشرفت تکنولوژی در زمینه های الکترنیک هستیم و مداراتی جدید با تکنولوژی های بسیار پیشرفته جهت کاربرد علمی و آموزشی و نیز صنعتی طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

رضايت و لذت از خرید، سرلوحه تعامل با کاربران در مجموعه تخصصی  ثنا الکترونیک بوده و این مجموعه همواره در تلاش است تا مدارات الکترونیکی را به بهترین نحو ممکن به دست کاربران محترم برسد.کاربران گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی ثنا الکترونیک به دقت ملاحظه فرمایید.

1- ورود کاربران به وب‌ سایت فروشگاه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین ثنا الکترونیک میباشد. توجه داشته باشید که ثبت هرگونه سفارش و یا تراکنش مالی در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این مجموعه از سوی کاربر میباشد.

2- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مجموعه فنی ثنا الکترونیک منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌ کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی‌ که هر زمان در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط این مجموعه تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌ روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3- کاربران موظف هستند در هنگام ثبت‌ نام مشخصات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن تماس (تلفن همراه و تلفن ثابت با پیش شماره شهرستان) و آدرس  کامل خود را با دقت وارد کند. همچنین ايميل و شماره تماس ثبت‌ شده می‌ بایست معتبر باشد تا بتوان در مواقع لزوم با کاربر تماس گرفت. بدیهی است درصورتی‌ که اطلاعات مندرج در حساب كاربری صحيح نباشد، ‌مسئولیت هرگونه ناهماهنگی در روند ارسال پروژه بر عهده مشتری بوده و هرگونه ضرر و زیان احتمالی، متوجه کاربر خواهد بود.خاطرنشان میگردد این مجموعه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

4- با توجه به اینکه مجموعه ثنا الکترونیک، یک وبسایت آنلاین می‌باشد، هنگامی‌ که شما از خدمات آن استفاده می‏‌کنید و یا سفارش خود را ثبت می‏‌ کنید این ارتباطات به‌ صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تائید کاربر میباشد و تمام مکاتبات و پاسخ‌های این مجموعه از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

5- کاربر متعهد می‌گردد مسئولیت هرگونه استفاده غیرقانونی از پروژه های ارائه‌ شده در وب سایت ثنا الکترونیک متوجه کاربر میباشد.

6- حق تغییر شرایط و قوانین در هر زمان برای این مجموعه محفوظ می‌باشد، بدیهی است پس از تغییر شرایط و قوانین نسخه جدید از طریق وب‌ سایت مجموعه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.