مدارات تجاری

مدارات تجاری

مدارات تجاری

حالت نمایش:
نمایش سریع

پروژه خط تولید ردیاب خودرو GPS

(0)
10,000,000تومان

پروژه خط تولید ردیاب خودرو GPS یک مدار حرفه ای با امکانات پیشرفته و موقعیت یابی لحظه ای با استفاده از اپلیکیشن و امکانات پیشرفته که امروزه نصب این مدار بر روی خودرو میتواند از ضرر های احتمالی جلوگیری کند.در سیستم باتری و شارژ این ردیاب با استفاده از یک باتری لیتیومی 5000 میلی آمپر و سیستم قطع کن شارژ تعبیه شده تا در زمان فول شارژ شدن باتری به صورت ..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار فعال کننده رله با پیامک

(0)
220,000تومان

پروژه ساخت مدار فعال کننده رله با پیامک یکی از پروژه های هوشمند سازی می باشد، که امروزه مورد توجه خیلی از علاقه مندان به تکنولوژی قرار گرفته است. به کمک این فناوری می توان با استفاده از پیامک تجهیزات الکترونیکی را از راه دور و بدون محدودیت فاصله،با استفاده از 8 عدد رله در خروجی مدار وسایل برقی را با استفاده از پیامک کنترل کرد...

نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع

پروژه ساخت مدار هیتر هوای گرم

(0)
69,000تومان

پروژه ساخت مدار هیتر هوای گرم یک ابزار بسیار مهم و کاربردی در لحیمکاری و مونتاژ کاری و یا دمونتاژ کاری بردهای الکترونیکی می باشد. با استفاده از این ابزار کاربردی میتوانید خیلی آسان تر قطعات را از روی برد خارج و یا مونتاژ کنید. در بسیاری از مواقع امکان استفاده از هویه  بسیار سخت میباشد و شما با ساختن این مدار میتوانید نقش بسیار مهمی در سرعت بخش..

نمایش سریع

پروژه ساخت کوره القایی 3 کیلو وات

(1)
99,000تومان

پروژه ساخت مدار کوره القایی 3 کیلو وات یک مدار پر کاربرد برای ذوب فلزات گرانبها که در آن گرما توسط گرمایش القایی تأمین می‌گردد.مزیت اصلی کوره القایی فرایند ذوب تمیز، کم مصرف و کنترل دقیق متالورژی ماده مذاب در مقایسه با بیشتر روش‌های ذوب فلزات میباشد.امروزه بیشتر کارخانه‌های ریخته‌گری مدرن از این نوع کوره‌ها استفاده می‌کنند و کارخانه‌های ر..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)