مدارات LED

مدارات LED

مدارات LED

حالت نمایش:
نمایش سریع

پروژه ساخت مدار LED آبشاری

(0)
20,000تومان

در این پروژه ساخت LED آبشاری با استفاده از آی سی NE555 و آی سی 74HC595 و تعداد 8 عدد ال ای دی و یک عدد پتانسیومتر جهت تنظیم سرعت بکار رفته و شما میتوانید با کمترین هزینه ممکن این پروژه جذاب و دوست داشتنی را بسازید...

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار ال ای دی شب خواب دی اتوماتیک

(0)
39,000تومان

پروژه ساخت مدار ال ای دی شب خواب دی اتوماتیک یک مدار پر کاربرد برای مکان هایی که نیاز هست که ال ای دی ها در روز خاموش و در شب روشن شود. مزیت اصلی مدار ال ای دی شب خواب این است که مدار به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از یک عدد پتانسیوتر که بر روی برد تعبیه شده میتوانید میزان حساسیت مدار را به دلخواه خود تنظیم کنید.نکته1: فایل د..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار جلوه نوری

(0)
29,000تومان

پروژه ساخت مدار جلوه نوری یک مداربسیار زیبا و دوست داشتنی برای علاقه مندان به دنیای الکترونیک و زیبایی بخشیدن به اتاق خواب کودک و زیبایی بخشیدن به مکان های آتلیه و مکان های هنری کاربرد فراوانی دارد.نکته1: فایل دانلودی این مدار با نرم افزار آلتیوم دیزاینر طراحی شده و PCB مدار به صورت تک لایه میباشد که نحوه ساخت و مونتاژ مدار و قطعات مورد نیاز ا..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار رقص نور snowflake

(0)
39,000تومان

پروژه مدار رقص نور snowflake فوق العاده جذاب با افکت های حرفه ای در این پروژه با استفاده از یک میکروکنترلر اتمگا 8 اقدام به طراحی یک رقص نور فوق العاده زیبا با طرح ستاره کرده ایم که دارای افکت های بسیار بسیار جذاب می باشد.همچنین فایل های این پروژه نیز که با نرم افزار آلتیوم  و PCB مدار به صورت دو لایه طراحی شده است...

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار شب خواب نوری LDR

(0)
20,000تومان

پروژه مدار شب خواب نوری LDR این مدار به صورت اتوماتیک زمانی که اتاق تاریک می شود LED ها را روشن می کند. در شب زمانی که شما چراغ های اتاق را خاموش می کنید مدار زیر به طور خودکار LED ها را روشن می کند و در هنگام صبح به صورت اتوماتیک LED ها را خاموش می کند. این مدار تنها از چند قطعه معمولی تشکیل شده و طراحی این مدار با نرم افزار التیوم و PCB مدار..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار فلاشر با آی سی NE555

(0)
15,000تومان

پروژه ال ای دی چشمک زن با آی سی NE555 یکی از پروژه های الکترونیکی است که معمولاٌ نوآموزان و افراد مبتدی از این کیت برای استارت کار خود استفاده می کنند و لذا در صورتی که تا کنون هیچ کار عملی در زمینه الکترونیک انجام نداده اید ، مونتاژ و ساخت این مدار را به شما توصیه می نمائیم.در این کیت از آی سی NE555 ، دو عدد خازن الکترولیتی ، 4 عدد مقاوم..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار فلاشر پلیسی

(0)
29,000تومان

پروژه ساخت مدار فلاشر پلیسی یک مدار چشمک زن  پر نور دارای 20 عدد LED با نور فوق العاده زیاد و خیره کننده به رنگ قرمز و آبی می باشد که با حالت پلیسی خاموش و روشن می‌شوند. در این مدار از آی سی های 4017 و NE555 ، دو عدد خازن الکترولیتی ، 24 عدد مقاومت و 21 عدد دیود نورانی و یک عدد پتانسومتر تشکیل شده استتوجه: فایل دانلودی این مدار با نرم افز..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار چراغ قوه usb

(0)
10,000تومان

مدار چراغ قوه usb دارای 8 عددال ای دی SMD مناسب برای زمان های قطعی برق میتوانید این چراغ قوه را به پاور بانک یا لپ تاپ و گوشی متصل نمود.این مدار با نرم افزار آلتیوم و فایل PCB مدار به صورت تک لایه طراحی شده است...

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار چشمک زن با آی سی NE555

(0)
15,000تومان

پروژه ال ای دی چشمک زن با معروف ترین آی سی NE555 یکی از پروژه های الکترونیکی است که معمولاٌ نوآموزان و افراد مبتدی از این کیت برای استارت کار خود استفاده می کنند و لذا در صورتی که تا کنون هیچ کار عملی در زمینه الکترونیک انجام نداده اید ، مونتاژ و ساخت این مدار را به شما توصیه می نمائیم.در این کیت از آی سی NE555 ، دو عدد خازن الکترولیتی ، ..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار چشمک زن ترانزیستوری

(0)
20,000تومان

پروژه ساخت مدار چشمک زن ترانزیستوری یکی از پروژه های الکترونیکی است که معمولاٌ نوآموزان و افراد مبتدی از این کیت برای استارت کار خود استفاده می کنند و لذا در صورتی که تا کنون هیچ کار عملی در زمینه الکترونیک انجام نداده اید ، مونتاژ و ساخت این مدار را به شما توصیه می نمائیم. توجه: فایل دانلودی این مدار با نرم افزار آلتیوم دیزاینر طراح..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)