نوار کناری
پروژه ساخت مدار بخار سرد توسط پیزو

توضیحات محصول

پروژه ساخت مدار بخار سرد توسط پیزو با آی سی NE555 یکی از پروژه های الکترونیکی است که یکی از کاربرد های مدار بخار سرد باعث افزایش رطوبت هوا میشود که مناسب برای زیبایی بخشیدن به رستوران ها ، کافه و همچنین مناسب افرادی هست که دارای مشکلات تنفسی هستند کاربرد فراوانی دارد.

بر روی مدار یک عدد پتانسیومتر تعبیه شده که میتوانید سرعت پاشش بخار را تا یک متر افزایش یا کاهش دهید. معمولاٌ نوآموزان و افراد از این کیت برای استارت کار خود استفاده می کنند و لذا در صورتی که تا کنون هیچ کار عملی در زمینه الکترونیک انجام نداده اید ، مونتاژ و ساخت این مدار را به شما توصیه می نمائیم.

توجه: فایل دانلودی این مدار با نرم افزار آلتیوم دیزاینر طراحی شده و PCB مدار به صورت تک لایه میباشد که نحوه ساخت و مونتاژ مدار و قطعات مورد نیاز استفاده شده در پروژه به صورت فایل  درون پکیج قرار داده شده است.

توجه: در فایل دانلودی این پروژه خروجی PDF نقشه مدار قرار داده شده برای عزیزانی که با نرم افزار آلتیوم آشنایی ندارند و میتوانید با پرینت گرفتن نقشه مدار چاپی بر روی کاغذ گلاسه مدار را  با استفاده از اتو بر روی برد مدار چاپی  ساخته و لذت ساخت یک مدار الکترونیکی را در خانه داشته باشید.(میتوانید با مراجعه به قسمت وبلاگ سایت روش چاپ مدار با استفاده از اتو را مشاهده کنید.)

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید