نوار کناری
پروژه ساخت مدار هیتر هوای گرم

پروژه ساخت مدار هیتر هوای گرم

120,000تومان
کد محصول: هیتر هوای گرم
تعداد بازدید 1026

توضیحات محصول

پروژه ساخت مدار هیتر هوای گرم یک ابزار بسیار مهم و کاربردی در لحیمکاری و مونتاژ کاری و یا دمونتاژ کاری بردهای الکترونیکی می باشد. با استفاده از این ابزار کاربردی میتوانید خیلی آسان تر قطعات را از روی برد خارج و یا مونتاژ کنید. در بسیاری از مواقع امکان استفاده از هویه  بسیار سخت میباشد و شما با ساختن این مدار میتوانید نقش بسیار مهمی در سرعت بخشیدن به کار های خود انجام دهید.

برای ساخت این مدار ابتدا باید برد مدار را چاپ یا فایل مدار را به شرکت های مدار چاپی سفارش دهید و قطعات لازم مورد نیاز پروژه را تهیه کنید ( لیست قطعات مورد نیاز درون پکیج قرار داده شده) و در نهایت مدار را مونتاژ و از ساخت مدار حرفه ای خودتون لذت ببرید.

نکته1: فایل دانلودی این مدار با نرم افزار آلتیوم دیزاینر طراحی شده و PCB مدار به صورت تک لایه میباشد که نحوه ساخت و مونتاژ مدار و قطعات مورد نیاز استفاده شده در پروژه به صورت فایل  درون پکیج قرار داده شده است.

نکته2: در فایل دانلودی این پروژه خروجی PDF نقشه مدار قرار داده شده برای عزیزانی که با نرم افزار آلتیوم آشنایی ندارند و میتوانید با پرینت گرفتن نقشه مدار چاپی بر روی کاغذ گلاسه مدار را  با استفاده از اتو بر روی برد مدار چاپی  ساخته و لذت ساخت یک مدار الکترونیکی را در خانه داشته باشید.(میتوانید با مراجعه به قسمت وبلاگ سایت روش چاپ مدار با استفاده از اتو را مشاهده کنید.)

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید