مدارات کاربردی

مدارات کاربردی

حالت نمایش:
نمایش سریع

پروژه ساخت مدار آبیاری خودگار گل و گیاه

(0)
59,000تومان

پروژه ساخت مدار آبیاری خودکار گل و گیاه یک مدار پر کاربرد برای آبیاری هوشمند به گلدان و گیاهان شما در زمان مسافرت می باشد. مزیت اصلی مدار آبیاری خودکار این است که مدار به گونه ای طراحی شده است که زمان خشک شدن خاک به صورت هوشمند پمپ به صورت اتوماتیک به خاک ابیاری میکند کا باعث از بین نرفتن گیاهان میشود.توجه: فایل دانلودی این مدار با نرم اف..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار بخار سرد توسط پیزو

(0)
65,000تومان

پروژه ساخت مدار بخار سرد توسط پیزو با آی سی NE555 یکی از پروژه های الکترونیکی است که یکی از کاربرد های مدار بخار سرد باعث افزایش رطوبت هوا میشود که مناسب برای زیبایی بخشیدن به رستوران ها ، کافه و همچنین مناسب افرادی هست که دارای مشکلات تنفسی هستند کاربرد فراوانی دارد.بر روی مدار یک عدد پتانسیومتر تعبیه شده که میتوانید سرعت پاشش بخار را تا یک متر اف..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار تاس دیجیتالی

(0)
25,000تومان

پروژه مدار تاس دیجیتالی جذاب ، همه میدانیم تاس چیست خیلی از ما در بچگی بازی هایی مثل منچ و مار و پله را انجام دادیم. ما در این پروژه یک تاس دیجیتالی را با استفاده از آی سی شمارنده 4017 و تایمر NE555 طراحی کرده که بجای پرتاب تاس با فشردن کلید یک عدد تصادفی از 1 تا 6 دریافت میکنیم...

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار تست آی سی NE555

(0)
10,000تومان

پروژه مدار تست آی سی NE555 که با ساخت این مدار ساده می توانید سالم یا خراب بودن آی سی NE555 را تشخیص دهید. مدار ازکمترین قطعات ممکن تشکیل شده و شما می توانید این مدار را برای خود بسازید و با قرار دادن آی سی NE555 روی مدار از سالم بودن آن مطمئن شوید...

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار تست اعصاب

(0)
15,000تومان

پروژه ساخت مدار تست اعصاب یک بازی مفید و تست میزان تمرکز میباشد که ساخت این مدار در جمع های خانوادگی بسیار مهیج و هیجان انگیز میباشد. این بازی جذاب که شما باید حلقه ای که در دست دارید را با دقت از میان مارپیچ های تعیین شده با دقت عبور داده و بدون برخورد تا انتهای مسیر بدون لرزش دست ادامه دهید که با هر بار لرزش دست نمایشگر ال ای دی و صدای بوق م..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار تستر کنترل تلویزیون

(0)
15,000تومان

پروژه مدار تستر کنترل تلویزیون در این مدار برای دریافت امواج مادون قرمز (IR) از سنسور گیرنده مادون قرمز TSOP1738 استفاده شده است. هنگامی که امواج مادون قرمز توسط سنسور دریافت شدند, ترانزیستور فعال می شود و بازر شروع به بوق زدن می کند. زمانی که صدای بازر را شنیدید یعنی دریافت امواج مادون قرمز و ریموت کنترلر سالم می باشد. از این مدار می توانید ب..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار تشخیص مقدار آب

(0)
15,000تومان

پروژه ساخت مدار تشخیص مقدار آب یک مدار کاربردی و جالب که برای تشخیص سطح آب یک مخزن یا هر چیزی که نیاز باشد سطح آب را با استفاده از ال ای دی نشان دهد. نحوه کارکرد این مدار که با استفاده از 4 عدد LED و 4 عدد ترانزیستور که نقش ترانزیستورها یک کلید برای LED ها خواهد بود. اما این کلید چگونه کار خواهد کرد؟ آب یک ماده رسانا است که جریان برق را از خود عبور..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار تقویت کننده آنتن موبایل

(0)
49,000تومان

پروژه ساخت مدار تقویت کننده آنتن موبایل یک مدار کاربردی برای تقویت سیگنال آنتن موبایل در مکان هایی که پوشش شبکه کامل نمیباشد و نیاز هست تا سیگنال آنتن موبایل تقویت شود. مزیت اصلی مدار تقویت کننده آنتن موبایل پوشش سریع و دائمی سیگنال آنتن در محیط هایی مانند زیر زمین و آپارتمان هایی که پوشش آنتن موبایل بسیار ضعیف میباشد را به خوبی تقویت کرده و د..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار تله موش الکترونیکی

(0)
55,000تومان

پروژه ساخت مدار تله موش الکترونیکی مداری قدرتمند برای از بین بردن موش به صورت شوک الکترونیکی که یکی از مزیت های اصلی مدار تله موش الکترونیکی جایگزینی مناسب بجای مواد شیمیایی  و سمی خطرناک میباشد.توجه: فایل دانلودی این مدار با نرم افزار آلتیوم دیزاینر طراحی شده و PCB مدار به صورت تک لایه میباشد که نحوه ساخت و مونتاژ مدار و قطعات ..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار حشره کش برقی

(0)
59,000تومان

پروژه ساخت مدار حشره کش برقی مداری قدرتمند برای از بین بردن حشرات مانند پشه و مگس  به صورت شوک الکترونیکی که یکی از مزیت های اصلی مدار حشره کش برقی جایگزینی مناسب بجای مواد شیمیایی  و سمی خطرناک میباشد. عملکرد مدار به این گونه هست که با برخورد حشرات به شبکه های رسانا  صدای از بین رفتن حشرات را خواهید شنید.توجه: فا..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار خازن سنج دیجیتال

(0)
89,000تومان

پروژه ساخت مدار خازن سنج دیجیتال یک مدار اندازه گیری بسیار دقیق و کاربردی برای تعمیر کاران و مهندسان الکترونیک میباشد با استفاده از این مدار ظرفیت خازن با توانایی اندازه گیری 1 تا 4000 میکروفاراد با دقت قابل قبولی را داراست.توجه: فایل دانلودی این مدار بر پایه آردوینو و با نرم افزار آلتیوم دیزاینر طراحی شده و PCB مدار به صورت تک لایه میباشد که ..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار در باز کن RFID با ماژول RC522

(0)
89,000تومان

پروژه مدار در باز کن RFID با ماژول RC522 این قفل دیجیتالی در حقیقت یک دربازکن کارتی با تکنولوژی RFID است که با نزدیک کردن تگ کارتی یا تگ جاسوئیچی به آن در صورت معتبر بودن کارت درب را برای کاربر باز می کند. نحوه عملکرد این پروژه بدین صورت است که هر کارت یا تگ دارای یک کد می باشد که با نزدیک کردن آن به ماژول RFID این کد شناسایی شده و از طریق پورت سری..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار در باز کن RFID با ماژول RF01D Memory

(0)
79,000تومان

پروژه ساخت مدار در باز کن RFID یک دربازکن کارتی با تکنولوژی RFID است که با نزدیک کردن تگ کارتی یا تگ جاسوئیچی به آن در صورت معتبر بودن کارت درب را برای کاربر باز می کند. در این پروژه برای افزودن کارت یا تگ کارتی به دستگاه دو عدد کلید روی برد تعبیه شده یکی برای اضافه کردن و دیگری برای حذف کردن میباشد.نحوه عملکرد این پروژه بدین صورت است که هر کارت یا..

نمایش سریع

پروژه ساخت مدار در باز کن پسوردی با کی پد

(0)
69,000تومان

پروژه مدار دربازکن پسوردی با کی پد عملکرد این دربازکن به اینصورت است که کاربر جهت وارد شدن باید رمز عبور خود را توسط کیپد وارد کند. در صورتیکه کاربر در هنگام وارد کردن رمز عبور خود اشتباه کند، می تواند با فشردن کلید ستاره رمز تایپ شده خود را پاک کند، و مجددا رمز صحیح خود را وارد نماید. در ادامه پس از وارد کردن زمر عبور جهت بررسی صحت رمز وارد ش..

نمایش سریع
نمایش 1 تا 15 از 35 (3 صفحه)